42.Deň 28.05.2016 Brigáda s najväčšou účasťou za nami.

Brigáda s najväčšou účasťou za nami. Denné centrum na ulici kpt. Nálepku z Galanty a deti zo ZŠ Pusté Úľany pod vedením p.u.Ivetky Karnišovej nám vytvorili rekord v účasti na brigádach, keď sa na prácach dnes zúčastnilo celkom 29 ľudí!

 Nakoľko sme boli veľký tím urobilo sa naozaj veľa. Vyčistilo sa nádvorie od burín a zbytkov stavebného odpadu, premiestnila sa naša búdka so suvenírmi a pustili sme sa do príprav nových, výstavných priestorov na I. poschodí v hlavnej budove. Malou odmenou pre žiakov bola návšteva južnej veže kde sme spoločne zdolali 123 schodov a mohli sme sa pokochať v nádhernom výhľade na Galantu. Každého z nás riadne rozboleli stehná ale boli sme radi, že sme prekonali aj túto výzvu:-).

Ďakujeme za fantastický guláš od pána Ondreáka ako aj za Pizzu z Maestra.

Účastníci:

DC kpt.Nálepku v Galante:

Alžbeta Csadiová, Gabriel Czako, Valéria Putyerová, Ladislav Nagy, Margita Dubničková, Helena Vaníčeková, Ladislav Vaníček, Justína Nagyová, Jozef Bukovský, Július Varga, Zita Pappová, Eva Jurášová, Mária Szolgaiová, Viola Lorinczová, Anna Ondrušová, Alžbeta Pellerová, Rozália Rózsárová, Albert Rózsár, 

ZŠ Pusté Úľany:

Mgr. Ivetka Karnišová, Lucka Belková, Dominika Krullová, Daniel Fojtík, Tomáš Jakubišin, Martin Boris, Denis Zathurecký, Bianca Kubíková, Ľubka Karnišová, Ninka Mullerová, Katka Šaniková.

 

Publikované dňa 28. máj 2016